Naszym kolejnym gościem na Mind Parku będzie Rafał Staszkiewicz – poznański przedsiębiorca, menedżer, doświadczony strateg, ekspert w dziedzinie marketingu, brandingu, marketingu mobilnego oraz reklamy mobilnej. Country Manager Poland i Partner w AdQuota Int., Założyciel Mobilizer Sp. z o.o. i Omnibrand Sp. z o.o.

Czas i miejsce kwietniowego MIND PARKU są wyjątkowe. Spotkanie tym razem odbędzie się w ramach organizowanych przez Miasto Poznań Dni Przedsiębiorczości, których Startup Poznań 2015 jest integralną częścią. Prelekcja naszego gościa doskonale wpisuje się w myśl przewodnią obu tych imprez.

Rafał Staszkiewicz- wcześniej również dyrektor w wydawnictwie Infor (jeden z największych polskich wydawców gazet biznesowych), gdzie był odpowiedzialny za biznes online i M & A oraz dyrektor strategii i rozwoju w ramach funduszu VC Kulczyk Holding i wicedyrektor w jednej z największych polskich firm doradczych, DGA.
W 2010 roku założył własną markę i agencji marketingu mobilnego. Przez wiele lat jego głównymi obszarami zainteresowań były rozwój marki i komunikacji marketingowej, w szczególności online/ mobile.


 • Uwiedli McDonald’s
  Lipiec 27, 2015
  Mind-Park-A-portal-1080x720-px

  Uwiedli McDonald’s
  Czerwiec 15, 2015
  Zapraszamy na ostatni MIND PARK w tym sezonie! Tym razem naszym gościem będzie Marek Przystaś - Założyciel i CEO Duckie
  _MG_9161-kopia

  WIĘCEJ NIŻ CROWDFUNDING
  Czerwiec 15, 2015
  Mind-Park-A-portal-1080x720-px

  POLSKI KICK-STARTER
  Maj 12, 2015
  Zapraszamy na kolejny MIND PARK. Tym razem naszym gościem będzie założyciel portalu polakportafi.pl - Jakub Sobczak. PolakPotrafi.pl wykorzystuje możliwości,